18 czerwiec 2015

O konkursie "Jestem, bo wrócili" w radiu i telewizji

Akcje promocyjne związane z konkursem "Jestem, bo wrócili. Przywracanie pamięci w setną rocznicę bieżeństwa" nadal trwają.
 
17 czerwiec 2015

Czat z Anetą Prymaką-Oniszk

Już dziś, 17 czerwca, w godz. 19:00 - 21:00 na naszym serwisie odbędzie się czat z Anetą Prymaką-Oniszk pt. "Porozmawiajmy o naszych historiach".
 
10 czerwiec 2015

Kolejne spotkania promujące konkurs

Za nami kolejne spotkania promocyjne konkursu pt. "Jestem, bo wrócili. Przywracanie pamięci w setną rocznicę bieżeństwa". przed nami następne spotkania i wywiady w mediach
 
02 czerwiec 2015

Pomóż nam wypromować nasz konkurs

Na stronie dostępne są już materiały promujące konkurs. Przygotowaliśmy cztery wersje banerów promocyjnych oraz plakat gotowy do wydrukowania. Mamy nadzieję, że poprzez udostępnienie naszych materiałów, pomożecie nam rozpowszechnić informacje o konkursie i tym samym wniesiecie swój wkład w jego organizację.
 
02 czerwiec 2015

Promocja konkursu na Chełmszczyźnie i w Lublinie

Ostatni majowy weekend stał się okazją do promocji konkursu "Jestem, bo wrócili. Przywracanie pamięci w setną rocznicę bieżeństwa" na Chełmszczyźnie i w Lublinie. Ideę i znaczenie konkursu przedstawiała Aneta Prymaka - twórczyni portalu biezenstwo.pl, w promocji brał również udział członek jury konkursu dr Grzegorz Kuprianowicz.
 
29 maj 2015

Warszawa poznała historię bieżeńców

W środę, 27 maja 2015 r., w świetlicy parafialnej przy Al. Solidarności odbyło się cotygodniowe "Spotkanie na Pradze". Tym razem gościem wydarzenia była Aneta Prymaka - twórczyni portalu biezenstwo.pl. Przedstawiła ona ciekawą a zarazem wstrząsającą historię bieżeńców.
 
26 maj 2015

Zapraszamy na kolejne spotkania promocyjne

Za nami pierwsze spotkanie promocyjne i pierwszy czat. Zapraszamy na kolejne do Warszawy, Bielska Podlaskiego i Białegostoku.
 
24 maj 2015

Czat z organizatorami konkursu

W poniedziałek 25 maja w godz. 19-21 zapraszamy na czat cerkiew.pl z organizatorami konkursu: Aleksandrem Wasylukiem (OrthNet, cerkiew.pl) i Anetą Prymaką-Oniszk (biezenstwo.pl).
 
23 maj 2015

Odkrywaj z nami rodzinną historię bieżeństwa

Rozpoczynamy spotkania informacyjne i konsultacje w konkursie "Jestem, bo wrócili. Przywracanie pamięci w setną rocznicę bieżeństwa". Pierwsze już w najbliższy poniedziałek, 25 maja.
23 maj 2015

Ruszyła strona poświęcona konkursowi

Dzisiaj uruchomiliśmy stronę przybliżającą zasady konkursu, mamy zamiar publikować na niej wszelkie nowości związane z konkursem, a po jego zakończeniu prezentować nagrodzone prace.
<  1  2  3  
PAKP

Konkurs jest organizowany z błogosławieństwa
Metropolity Prawosławnego Warszawy i całej Polski Sawy.


Organizatorzy:

OrthNet Cerkiew.pl Biezenstwo.pl

Sponsorzy:

Muzeum Historii Polski Patriotyzm jutra Pronar Towarzystwo Przyjaciół Skansenu w Koźlikach Fundacja Dialog Narodów
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Urząd Miasta w Białymstoku Urząd Gminy Bielsk Podlaski Urząd Miasta w Bielsku Podlaskim Urząd Gminy Czeremcha Urząd Gminy Gródek Urząd Miasta w Hajnówce Urząd Gminy Nurzec-Stacja Urząd Gminy Hajnówka Urząd Miasta i Gminy Michałowo Urząd Gminy Orla Urząd Gminy Siemiatycze Urząd Gminy Supraśl Urząd Gminy Zabłudów

Patroni medialni:

TVP Białystok Polskie Radio Białystok Radio Orthodoxia Radio Racja
Gazeta Wyborcza Białystok Czasopis Nad Buhom i Narwoju Niwa Przegląd Prawosławny Istocznik УКРАЇНЦІ У ФЕТЕРІВ

Partnerzy:

Akademia Supraska Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce Bractwo Młodzieży Prawosławnej  Diecezji Białostocko-Gdańskiej Bractwo Młodzieży Prawosławnej  Diecezji Białostocko-Gdańskiej Centrum Kultury Prawosławnej Białystok Centrum Europy Wschodniej UMCS  Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Lubelsko-Chełmskiej Fundacja im. Księcia Konstantego Ostrogskiego Fundacja Oikonomos Lubelski Instytut Kultury Prawosławnej STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY UCZĄCYCH SIĘ JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO „AB-BA” УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО Wydawnictwo Warszawskiej Metropolii Prawosławnej