17 czerwiec 2015

Czat z Anetą Prymaką-Oniszk

Już dziś, 17 czerwca, w godz. 19:00 – 21:00 na naszym serwisie odbędzie się czat z Anetą Prymaką-Oniszk pt. „Porozmawiajmy o naszych historiach”.

Czat będzie dotyczył konkursu „Jestem, bo wrócili. Przywracanie pamięci w setną rocznicę bieżeństwa”. To dobra okazja, aby sprawdzić, czy posiadana przez nas wiedza jest wystarczająca do wzięcia udziału w konkursie. Podczas czatu będzie również można otrzymać odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania – zarówno w sprawach organizacyjnych, jak i merytorycznych.

Aby wziąć udział w czacie, należy kliknąć na chmurkę z napisem „czat”, która znajduje się w prawym górnym rogu serwisu, i podać login.

Zachęcamy także do wysłuchania wywiadu z Anetą Prymaką-Oniszk dla Polskiego Radia Białystok (audycja Pod znakiem Pogoni – link).

Serdecznie zapraszamy!
PAKP

Konkurs jest organizowany z błogosławieństwa
Metropolity Prawosławnego Warszawy i całej Polski Sawy.


Organizatorzy:

OrthNet Cerkiew.pl Biezenstwo.pl

Sponsorzy:

Muzeum Historii Polski Patriotyzm jutra Pronar Towarzystwo Przyjaciół Skansenu w Koźlikach Fundacja Dialog Narodów
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Urząd Miasta w Białymstoku Urząd Gminy Bielsk Podlaski Urząd Miasta w Bielsku Podlaskim Urząd Gminy Czeremcha Urząd Gminy Gródek Urząd Miasta w Hajnówce Urząd Gminy Nurzec-Stacja Urząd Gminy Hajnówka Urząd Miasta i Gminy Michałowo Urząd Gminy Orla Urząd Gminy Siemiatycze Urząd Gminy Supraśl Urząd Gminy Zabłudów

Patroni medialni:

TVP Białystok Polskie Radio Białystok Radio Orthodoxia Radio Racja
Gazeta Wyborcza Białystok Czasopis Nad Buhom i Narwoju Niwa Przegląd Prawosławny Istocznik УКРАЇНЦІ У ФЕТЕРІВ

Partnerzy:

Akademia Supraska Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce Bractwo Młodzieży Prawosławnej  Diecezji Białostocko-Gdańskiej Bractwo Młodzieży Prawosławnej  Diecezji Białostocko-Gdańskiej Centrum Kultury Prawosławnej Białystok Centrum Europy Wschodniej UMCS  Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Lubelsko-Chełmskiej Fundacja im. Księcia Konstantego Ostrogskiego Fundacja Oikonomos Lubelski Instytut Kultury Prawosławnej STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY UCZĄCYCH SIĘ JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO „AB-BA” УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО Wydawnictwo Warszawskiej Metropolii Prawosławnej